Budownictwo wczoraj i dzis : Aktualizacja: Rio 2016 Golf / Gil Hanse

Rio de Janeiro bardzo szybko będzie tętniło życiem, począwszy od Mistrzostw Świata w 2012 roku po Letnie Igrzyska Olimpijskie w 2016 roku.
Wcześniej podzieliliśmy zwycięski plan AECOM dla tego kompleksu i niedawno ogłoszono, że architekt amerykańskiego golfa Gil Hanse wybrany jako projektant kursu Rio 2016.
Praca Hanse obejmuje duże kursy rozproszone po całym kraju, od Bostonu po Los Angeles, a teraz sprowadza swój talent do Ameryki Południowej.
Ta olimpiada po raz pierwszy będzie oficjalnym sportem od czasów Igrzysk w 1904 roku w St.
Louis, a więc Hanse ma dla niego swoją pracę przy projektowaniu nie tylko najwyższej klasy, ale także pierwszej w swoim rodzaju.
wydarzenie.
Po usunięciu z pracy Jacka Nicklausa i Anniki Sorenstam, Hanse wraz z pro-golfistką Amy Alcott zaprojektuje kurs w części Barra da Tijuca w Rio.
Będziemy dążyć do stworzenia kursu, który zmaksymalizuje korzyści płynące z witryny, tworząc tożsamość zgodną z naturalnym ukształtowaniem terenu, roślinnością i dziką przyrodą, do tego co, jak wierzymy, zostanie przekształcone w.
Malownicze.
krajobraz, który sprawi, że mieszkańcy Rio będą dumni.
wyjaśniła Hanse.
Więcej o kursie po przerwie.
Przejrzyj portfolio kursów Hanse i staje się oczywiste, że wiążą się z naturalnym środowiskiem, aby podkreślić miejsca.
różne piękno.
Kursy są nie tylko wyryte w ziemi, ale stają się bardziej abstrakcyjną formą topografii, która niekoniecznie jest starannie wypielęgnowanym zielonym trawnikiem, ale przybiera cechy charakterystyczne kwiatów i fauny w wyrafinowany i wrażliwy sposób.
.
Natura jest złożonym systemem podlegającym wpływom i interpretacji człowieka.
Inspirujemy się naturą, ale mamy pewność, że nasze pola golfowe nie są jedynie repliką natury, ale dziełem sztuki wyraźnie odzwierciedlającym wpływ człowieka .
wyjaśniła Hanse.
Budowa kursu rozpocznie się w październiku i zakończy się na czas gry.
Po zakończeniu Olimpiady kurs będzie funkcjonował jako urządzenie publiczne.
.
Tradycje gry i jej najbardziej pomysłowe projekty nauczyły nas tak wiele, i to w ramach tych tradycji będziemy starali się zapewnić radosny projekt, który wzmocni w przyszłych pokoleniach unikalny charakter kursów, na których rozgrywany jest golf.
może być wyjątkowym doświadczeniem w świecie sportu.
wyjaśniła Hanse.
Jak widać na LATimes.
[hasła pokrewne: bricoman poznan, pręty mosiężne, brico gniezno godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: brico gniezno godziny otwarcia bricoman poznan pręty mosiężne