Magazyn architektoniczny : Krankenhaus Nord Wein Hospital / Arup

Albert Wimmer Arup zdobył ostatnio duży kontrakt na zaprojektowanie jednego z największych szpitali w Europie w Wiedniu.
Zwycięstwo szpitala w Krankenhaus Nord Wein to kolejny kamień milowy w międzynarodowym uznaniu ekspertyzy firmy w dziedzinie opieki zdrowotnej.
Prace budowlane rozpoczęły się dopiero w 800-łóżkowym obiekcie, który kosztować będzie ponad 500 mln budowanych domów i podobną ilość, aby dopasować się do standardu światowej klasy.
Zespół projektantów opieki zdrowotnej Arup w Irlandii pracował w ścisłej współpracy z austriackim partnerem, aby wygrać kontrakt projektowy dla obiektu, który będzie zlokalizowany po wschodniej stronie Dunaju.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Aby stworzyć zdrowy świat, nowy szpital ma zostać ukończony w 2016 r.
I będzie mógł uzyskać 40 000 przyjęć do szpitala, 250 000 ambulatoriów i około 16 000 zabiegów chirurgicznych rocznie.
.
Albert Wimmer – Cieszymy się, że możemy wygrać tak prestiżową prowizję.
Dodany do projektów realizowanych w ostatnim czasie w Korei i Helsinkach, projekt ten dodatkowo wzmacnia nasze wejście na rynki międzynarodowe, co jest bardzo pomocne dzięki temu, że jesteśmy częścią globalnej grupy Arup.
Naszym celem jest dalszy rozwój naszej działalności międzynarodowej i ważne jest, abyśmy zdawali sobie sprawę, że istnieją regiony na całym świecie, które stanowią zdrowy rynek dla naszych usług, nawet jeśli na krajowym rynku w Irlandii występują trudności.
.
Eoghan Lynch, dyrektor Arup w Irlandii.
Krankenhaus Nord Wien pozwoli władzom na ponowną alokację i konsolidację istniejących usług opieki zdrowotnej w całym regionie.
Nowa Karta Zrównoważonego Rozwoju została opracowana przez Wiedeńskie Towarzystwo Szpitalne i miasto Wiedeń, aby zapewnić, że nowy szpital jest zaprojektowany, skonstruowany i obsługiwany zgodnie z najwyższymi standardami.
Ten 800-osobowy obiekt został zaprojektowany z myślą o dużej ilości światła dziennego, atriach wypełnionych światłem, ogrodach dachowych i przestronnych trawnikach z krajobrazami wodnymi i trawiastymi.
Maksymalna wysokość całkowita budynku wynosi 55 m, zapewniając 240 000 m2 dostępnej powierzchni.
.
Albert Wimmer Wiadomości z kontraktu wiedeńskiego wzmocniły optymizm w zespole Arup w Irlandii, gdzie firma zobowiązała się inwestować na przyszłość w takich obszarach, jak program rekrutacji absolwentów.
Ważne jest, aby spojrzeć w przyszłość i wspierać najwyższą edukację, jaką nasi inżynierowie otrzymują tutaj w Irlandii ., powiedział Lynch.
.
Albert Wimmer
[patrz też: uwaga synonim, brikomarsze krotoszyn, psb mrówka wałbrzych ]

Powiązane tematy z artykułem: brikomarsze krotoszyn psb mrówka wałbrzych uwaga synonim