Kącik architekta – Shortlist Ogłoszony dla New Embassy Project w Mexico City

Departament Stanu ds.
Operacji Budynków Zamorskich (OBO) wyłonił dziewięć zespołów projektowych dla New Embassy Compound w Mexico City.
Projekt / oferta / projekt budowlany, zaplanowany do budowy w roku podatkowym 2015, jest pierwszym zamówieniem w ramach nowego programu Design Excellence dla OBO.
To całościowe podejście do opracowywania i dostarczania projektów ma na celu wykorzystanie najlepszych metod, technologii i umiejętności personelu w celu stworzenia obiektów wyróżniających się pod każdym względem.
Ogólna strategia koncentruje się na integracji celu, funkcji, elastyczności, sztuki, bezpieczeństwa, bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i łatwości konserwacji.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się z dobrze znanymi na krótkiej liście architektami.
Od 1999 roku, w ramach Programu Budowy Zabezpieczeń Kapitałowych, OBO ukończyło 88 nowych placówek dyplomatycznych i posiada dodatkowe 41 projektów w zakresie projektowania i budowy.
Program z powodzeniem przeniósł ponad 27 000 osób, wspierając misję OBO w zapewnieniu bezpiecznych i funkcjonalnych udogodnień dla prowadzenia amerykańskiej dyplomacji i promowania interesów USA na całym świecie.
Obiekty te powinny reprezentować amerykańskie wartości i najlepsze cechy amerykańskiej architektury, inżynierii, technologii, zrównoważonego rozwoju, sztuki, kultury i realizacji budowy.
Zakwalifikowane zespoły: AECOM / Snohetta Allied Works Architecture Antoine Predock Architekt / Moody-Nolan Diller Scofidio + Renfro / Buro Happold Ennead Architekci Miller Hull Partnership Morphosis Architekci Skidmore Owings and Merrill Tod Williams Billie Tsien Architekci Postępuj zgodnie z powyższymi linkami, aby przejrzeć wcześniej opublikowane prace opracowane przez każda firma.
Odniesienie: Departament Stanu USA
[hasła pokrewne: psb mrówka wałbrzych, bricoman połczyńska, bricoman połczyńska do salonu ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman połczyńska bricoman poznan psb mrówka wałbrzych