Magazyn architektoniczny : Chakrabarti + SHoP Architekci

Vishaan Chakrabarti, dyrektor Columbia Center for Urban Real Estate, dołączy do SHoP Architects jako jego siódmy partner.
i tylko drugi partner niezwiązany z założycielem firmy przez krew lub małżeństwo.
Doświadczenie Chakrabarti w projektach urbanistycznych na dużą skalę pozwoli firmie rozszerzyć zasięg miejski, wzmacniając swój.
Think-tank.
podejście do konfrontacji z większymi problemami architektonicznymi, które odpowiadają na problemy globalne.
Jesteśmy podekscytowani faktem, że Vishaan dołącza do firmy.
Jego doświadczenie i doświadczenie pozwalają firmie SHoP poszerzać wiedzę na temat naszej ławki, a jednocześnie skupiać się na planowaniu i budowaniu.
powiedział William Sharples, partner SHoP.
Nasze zainteresowania wykraczają poza budowanie pięknych drapaczy chmur, muzeów, budynków uniwersyteckich i terminali lotniczych.
Chcemy budować w taki sposób, aby nasze budynki oddawały nasze miasta i naszym klientom poprzez wykorzystanie przestrzeni publicznej, gęstości, zrównoważonego rozwoju i innowacyjnych metod budowy.
Więcej o nowym partnerze SHoP po przerwie.
Bez wątpienia obie strony skorzystają z umiejętności i ciekawości drugiego.
Ewolucja SHoP jako firmy nadal kwestionuje przyjętą konwencję, aw ostatnich latach zainteresowanie SHoP w sferze publicznej stale wzrasta od ich zaangażowania w East River Esplanade, przebudowy South Street Seaport i Atlantic Jardy.
Dodaj do tego mieszankę wizji eksperymentalnego planowania Chakrabarti (główny projekt badawczy CURE, LoLo, proponuje plan użycia składowiska odpadów w celu połączenia Wyspy Gubernatorów z Baterią), a ten młody zespół ekspertów wzrośnie do władzy miejskich idei miejskich i eksperymenty dość szybko.
Jest dla mnie zaszczytem i dreszczem dołączyć do SHoP Architects, firmy, która od samego początku na nowo zdefiniowała praktykę i jest teraz gotowa zaprojektować i zbudować jedne z najważniejszych projektów na dużą skalę na świecie .
powiedział Vishaan Chakrabarti.
W epoce miejskiej, która nas czeka, potrzebujemy najlepszych praktyków i od dawna wierzyłem, że SHoP oferuje nowojorskiemu i światu niezrównaną wizję designu i technologii XXI wieku.
Obie strony wnoszą duże pomysły do stołu i jesteśmy podekscytowani tym, co może zrobić ich praca zespołowa w kierunku odkrywania urbanistyki .
Źródła: Archpaper i The Observer
[przypisy: bricoman lodz, psb mrówka wałbrzych, brico depot puławy ]

Powiązane tematy z artykułem: brico depot puławy bricoman lodz psb mrówka wałbrzych